Ga naar de inhoud
  • Spreker
  • Over Melvin
  • Referenties
  • In de media
  • Expedities
  • Blog
  • Contact
Menu
  • Spreker
  • Over Melvin
  • Referenties
  • In de media
  • Expedities
  • Blog
  • Contact
Logo Melvin Redeker

Heb jij de moed om je droom te leven?

Go or No Go?
Kies je voor het avontuur of roest je liever weg?

Onderzoek onder honderd mensen die op hun sterfbed liggen wijst uit dat mensen zelden spijt hebben van de dingen die ze hebben gedaan. Ze hebben vooral spijt van de dingen die ze niet hebben gedaan. Spijt van de risico’s die ze nooit hebben genomen. Spijt van de dromen die ze nooit hebben nagejaagd. Spijt van de kansen die ze nooit hebben gepakt.

Waarom doen mensen dingen niet?

Angst en onzekerheid hebben meer dromen kapot gemaakt dan het maken van fouten of verkeerde keuzes. Laat jij je hierdoor weerhouden? Blijf je liever in je comfortzone? In de omgeving waar je je veilig waant? Waar je precies weet wat je verwachten kunt? Waar je geen risico loopt?

Go or No Go: heb jij de moed om je droom te leven?

Avonturier en spreker Melvin Redeker geniet van het Noorderlicht

Tijdens de expeditie onverwacht Noorderlicht

Ik ben vanaf deze zomer twee maanden op de grens van de Atlantische Oceaan en de Noordzee. Lang van huis. Onzekerheid. Ik verdien geen cent in die periode. Het kost geld. De kans dat de expeditie ‘faalt’ is altijd aanwezig.

Er zijn altijd redenen om niet op expeditie te gaan. Er zijn altijd redenen om iets niet te doen. Ik heb geleerd: kiezen vanuit kracht, dat is altijd de juiste keuze. Daarom geef ik altijd een Go!

Natuurlijk pas ik me aan. Ik doe andere dingen dan 10 jaar geleden. Mijn expedities zijn anders georganiseerd. Maar ik ga wel! In plaats van denken in beren, zoek ik naar de mogelijkheden.

Iedere dag sta je voor de keuze

Voor een vliegtuig is het gevaarlijk om te vliegen, maar op de grond blijven is nog gevaarlijker voor het vliegtuig. Daar begint het te roesten. Want het is gemaakt om te vliegen. Voor ons mensen is het niet anders. Blijf in beweging en daag jezelf uit. Ontwikkel jezelf door nieuwe avonturen aan te gaan.

Iedere dag staan we voor die keuze:

  • Kies jij voor het avontuur in de lucht? Of roest je liever weg op de grond?
  • Gebruik jij de handdoek om het zweet van je gezicht te wrijven? Of gooi je de handdoek in de ring?
  • Kies jij er voor je talenten te ontplooien? Of heb je liever spijt?

Maak er een mooie dag van!

Melvin

 

Melvin Redeker avonturier en spreker Melvin Redeker noorderlicht arctisch noorwegen


Meer informatie?

Vind je dit een interessante blog of heeft het artikel jou geïnspireerd? Melvin geeft interactieve presentaties over samenwerken, vertrouwen, veranderen en leiderschap. Deze sessies zijn bij uitstek geschikt voor jaar- of klantbijeenkomsten, congressen, interne meetings of strategische sessies. Heb je interesse in een inspirerende en interactieve lezing of workshop vraag dan om meer informatie via het aanvraagformulier of mail melvin@inspiratiespreker.nl


 

Contact gegevens

06 22027021

melvin@inspiratiespreker.nl

Deel op social media

Inhoudsopgave

Wellicht ook interessant

Boek avonturier en spreker Melvin Redeker overzicht bergboeken Hoogtelijn

Boek Melvin in overzicht beste Nederlandse bergboeken

Spreker Melvin Redeker over het compliment geven

De kracht van het compliment

Melvin Redeker is ervaringsdeskundige met angst. Hij geeft je negen inzichten om van je angst af te komen

Negen inzichten om van je angst af te komen

Expeditielessen uit docu 14 peaks

Expeditielessen uit 14 Peaks – Nothing is impossible

Melvin Redeker en team op de top In de Himalaya

Successful leadership and teamwork in the high mountains

Melvin als spreker boeken?

Sparren en een ‘digitale’ kop koffie drinken? Neem hier contact op.

Contact
Beeldmerk Melvin Redeker

Melvin Redeker

Meer dan 25 jaar ervaring met expedities en exploratie. Van de onderwaterwereld in de diepe zee tot de steilste toppen van de Himalaya. Uit zijn ervaringen destilleert Melvin waardevolle en doorleefde inzichten over succesvol samenwerken, het leveren van topprestaties, leiderschap en het omgaan met verandering en tegenslag.

Contact

Zevenmorgen 14
4031 MS Ingen

melvin@inspiratiespreker.nl
06 22027021

Veel gevraagde presentaties

  • Samenwerken
  • Verandering
  • Vertrouwen
  • Veerkracht
  • Veiligheid
  • Vitaliteit
  • High Performance
  • Samenwerken
  • Verandering
  • Vertrouwen
  • Veerkracht
  • Veiligheid
  • Vitaliteit
  • High Performance

Ga direct naar

  • Spreker
  • Webinars
  • Webinar Studio
  • Over Melvin
  • Referenties
  • Video’s
  • Spreker
  • Webinars
  • Webinar Studio
  • Over Melvin
  • Referenties
  • Video’s

Copyright © 2023 Melvin Redeker

Webdesign Swipe Media

Privacy verklaring

Linkedin-in Youtube Facebook Instagram
Logo Melvin Redeker
  • Spreker
  • Over Melvin
  • Referenties
  • In de media
  • Expedities
  • Blog
  • Contact
  • Spreker
  • Over Melvin
  • Referenties
  • In de media
  • Expedities
  • Blog
  • Contact

Neem
contact op

Bel: 06 220 270 21
of mail: melvin@inspiratiespreker.nl

Contact us

Call: +316 220 270 21
or mail: melvin@melvinredeker.com

Neem contact op